Real porazil Kometu a může slavit titul

4. července 2015 v 9:00 |  📰 Novinky
Fotbalový tým Realu Bohnice po dlouhých čtyřech letech bez trofeje může slavit, když tým pod vedením trenéra Olivíka zvládnul i poslední ligové kolo a po vysokém vítěztví 11:0 nad Jundrovem si připsal celkově čtvrtý mistrovský titul v historii klubu. Domácí tým, který do utkání nastoupil v nejsilnějším možném složení potřeboval k jistotě prvního místa získat bod a odhodlanost domácího celku byla od úvodních minut na hřišti jasně znát. Domácím navíc vyšel úvod utkání, když se už v páté minutě prosadil Eberhard Blanz a dostal Real do vytouženého vedení. To navíc už ve 22" minutě navýšil odchovanec Karel Šubrt a o tři minuty později zvyšoval už na 3:0 pro domácí výběr defenzivní záložník Grégoire Bambust. Vedení o tři branky domácí celek naprosto uklidnilo, o zisku mistrovského titulu už nikdo nezačínal pochybovat a navíc Real do poločasu přidal další čtyři branky, když se hned třikrát v řadě prosadil nejlepší letošní ligový střelec a kapitán domácího Realu Jesús. Nejlepší první poločas letošní sezóny pak zakončil svou druhou trefou v utkání krajní záložník Karel Šubrt a Real tak v jednom z nejdůležitějších ligových utkání tohoto roku vedl po prvním poločase v boji o titul už 7:0. Do druhého poločasu se tak nastupovalo za rozhodnutého stavu ale domácí celek rozhodně nehodlal polevit a tak od 74" minuty se skóre začalo opět pohybovat. Nejprve se hlavou po rohovém kopu prosadil stoper Roberto Carlos Veiga Lopes, dvě minuty po jeho brance přidal čtvrtý přesný zásah v utkání kapitán Jesús a zvyšoval už na 9:0. V úplném závěru utkání se pak prosadila ještě dvojice Biren - Federmann a uzavřela výsledek divokého posledního ligového kola na 11:0. Real tak po čtyřech letech bopět může slavit ligový titul, který celek naposledy získal ještě pod vedením trenéra Andreho Alexanderssona.