Real porazil Spartu a posunul se v ligové tabulce

26. října 2014 v 18:00 |  📰 Novinky
Fotbalový tým Realu Bohnice si v rámci dvanáctého ligového kola připsal desáté vítěztví a poskočil v ligové tabulce na druhou pozici před svého dalšího soupeře DG 307. Vítěztví hostujícího celku se narodilo už v prvním poločase a zařídil především skvělým výkonem nejlepší střelec letošní sezóny, kapitán Jesús, který nastřílel rovných pět branek. Základ vysokého vítěztví ale položil krajní obránce Miroslav Kowalczyk, který po standartní situaci ze štěstím dostal míč do sítě. Následně přišla první ligová trefa mladého stopera Trčky, který po rohovém kopu dostal míč za brankáře Košťála po druhé. Po půl hodině hry se pak nadějný odchovanec Realu prosadil znovu a opět po rohovém kopu Filip Trčka, který naskočil do svého prvního ligového utkání. Po půl hodině hry pak přišel první gólový moment kapitána Jesúse, který nejprve proměnil nařízenou penaltu a vzápětí rychlou akci zvýšil už na 0:5. Ve 41" minutě se mezi střelce dělovkou z hranice vápna zapsal i zkušený krajní obránce Rob Alexandersson, který nastoupil ke svému 310 utkání v dresu Realu. Výbornou první polovinu utkání pak zakončil třetí brankou v zápase kapitán Jesús, který využil zaváháni obrany i brankáře a určil poločasový stav na 0:7. Druhý poločas pak otevřel stejný střelec, kapitán Realu využil dalšího zaváhaní obrany Sparty a vysokým obloukem překonal i brankáře Košťála. V 84" minutě se po další sehrané standartce zapsal podruhé mezi úspěšné střelce obránce Miroslav Kowalczyk. Kompletní devastaci soupeřovy obrany dokončil čtyři minuty před zavěrečným hvyzdek pátou brankou v utkání kapitán Jesús a především díky jeho střeleckému přispění vyhrál Real vysoko 0:10. Celek trenéra Olivíka se navíc dvě kola před koncem posunul v ligové tabulce na druhé místo, před DG 307, které hostí v příštím kole na domácím stadionu Highbury Bohnice.